Overheid in Nederland

Tweede Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 16 (154 resultaten)

Dhr. Harm Beertema

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 20
In dienst sinds: juni 2010 (8 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven, Commissie voor de Werkwijze, Contactgroep België, Defensie, Infrastructuur en Waterstaat, Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Kabinet-Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Contactgroep België, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Jeugdzorg, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport' en Tijdelijke commissie ICT.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Contactgroep Belgie, Financien, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW)', Rijksuitgaven, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie', Jeugdzorg en 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Harm Beertema (PVV) 515 voorkeurstemmen. 
             
12 september 2012
Kamerlid Harm Beertema heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 433 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2011 - 2011Dhr. Harm Beertema, Statenlid, PVV Zuid-Holland, Provincie Zuid-Holland

Dhr. Thierry Baudet

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter Forum voor Democratie (2017-)
Politiek leider Forum voor Democratie
Lijsttrekker Forum voor Democratie (2017)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder FVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport

De perswoordvoerder van Thierry Baudet is Jeroen de Vries.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In december 2017 wordt Thierry Baudet benoemd tot Politicus van het jaar 2017 (EenVandaag).

Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Thierry Baudet (Forum voor Democratie) 124.991 voorkeurstemmen. Thierry Baudet is met voorkeurstemmen gekozen.

Mevr. Lenny Geluk-Poortvliet

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 19
In dienst sinds: oktober 2017 (10 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Leny Geluk-Poortvliet was beleidsmedewerker Financien (CDA).

Dhr. Joël Voordewind

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Christenunie
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: april 2006 (12 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder CU-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Commissie voor de Werkwijze, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Europese Zaken, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties en Presidium.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder ChristenUnie-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap', Presidium, Jeugdzorg, Commissie voor de Werkwijze, Koninkrijksrelaties en 'Immigratie, Integratie en Asiel.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder ChristenUnie-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Contactgroep Frankrijk, Defensie, Europese Zaken, Jeugdzorg, Koninkrijksrelaties, Immigratie en Asiel

Afspraken met kamerlid Joël Voordewind kunt u maken via Jacobien Doornbos: j.doornbos@tweedekamer.nl.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Joël Voordewind (ChristenUnie) 6.166 voorkeurstemmen. 
           
12 september 2012
Kamerlid Joël Voordewind heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 13.877 voorkeurstemmen.

Joël Voordewind heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 3.813 voorkeurstemmen.

Joel Voordewind (ChristenUnie) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1849 voorkeurstemmen.
        

Dhr. Farid Azarkan

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter DENK (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte III (okt 2017 -)
Commissies TK / woordvoerder DENK-fractie / portefeuille: Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Justitie en Veiligheid, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Farid Azarkan (DENK) 61.876 voorkeurstemmen. Farid Azarkan is met voorkeurstemmen gekozen.


Dhr. Jaco Geurts

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 19
In dienst sinds: september 2012 (6 jaar, 0 dag in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Commissie voor de Werkwijze, Economische Zaken en Klimaat, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Economische Zaken, Landbouw en Innovatie en Infrastructuur en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Jaco Geurts (CDA) 17.058 voorkeurstemmen. 
 
12 september 2012
Kamerlid Jaco Geurts heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 5.648 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2012Dhr. Jaco Geurts, Raadslid, CDA, gemeente Barneveld

Dhr. Jan Paternotte

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 19
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder D66-fractie / portefeuille:
Bouwbegeleidingscommissie, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Economische Zaken en Klimaat, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Parlementaire ondervragingscommissie Fiscale constructies, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Jan Paternotte (D66) 2.991 voorkeurstemmen. 

Dhr. André Bosman

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 33
In dienst sinds: juni 2010 (8 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Defensie, Europese Zaken, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Kabinet Rutte II (nov. 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de Navo Assemblee, Koninkrijksrelaties, Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, Infrastructuur en Milieu.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder VVD-fractie / portefeuille:
'Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad', Buitenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de Navo Assemblee, Jeugdzorg, Koninksrijkrelaties en de tijdelijke commissie Parlementair onderzoek Onderhoud en innovatie spoort'.

De persvoorlichter van André Bosman is, in de Tweede Kamer, Paul Weber (070-3182978; p.weber@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van André Bosman is Priscilla Boonman (p.boonman@tweedekamer.nl). De persoonlijke medewerker van André Bosman was Maurice Hoogeveen. Maurice Hoogeveen is gemeenteraadslid in Leiden
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft André Bosman (VVD) 2.079 voorkeurstemmen. 
 
12 september 2012
Kamerlid André Bosman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 6.732 voorkeurstemmen.

André Bosman heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.201 voorkeurstemmen.


Mevr. Kirsten van den Hul

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Contactgroep Duitsland, Defensie, Delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad, Interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Kirsten van den Hul (PvdA) 2.253 voorkeurstemmen. 

Dhr. Léon de Jong

Functie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 20
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Economische Zaken en Klimaat, Europese Zaken, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Léon de Jong (PVV) 291 voorkeurstemmen.